Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výzdoba školních chodeb vedoucí do Nebel. Spol. Místnosti

Co takhle tu výzdobu konečně dotáhnout do konce?!

300 bodů

Příprava učeben

Spoustu učeben dosud nepoužívaných jsou zašlé a špinavé. Co tam ti skřítci dělají?! Ale já Vám nic neřekla. Co takhle skřítkům pomoct, ty učebny uklidit?

500 bodů

Vracení perel do jezera

Pamatujete si na tu akcičku? U Jezera byla akce "Nazbírejte perly", bohužel Jezerní lidé je chtějí zpátky a kupka těch perel je v kumbálu.

Nasednete na loďku a vrátíte ty perly?

300 bodů

 

Soutěže

Báseň "Nikdy se nevzdávej!"

Báseň na téma NIKDY SE NEVZDÁVEJ! podle mně celkem sedí k naší bodové situaci. Pamatujete na doby kdy jsme byli poslední?! A teď si jedeme pro 1. místo, co takhle trošku povzbudit?

50-300 bodů

Příběh "Níkdy se nevzdávej!"

To samé jako u básničky až na to, že je to akorát příběh :D :D

50-500 bodů (podle kvality, délky a originality)

 

PRVNÍ MÍSTO JE NAŠE, UŽ TO VIDÍM!

A pro pohnání aktuální stav bodů:

 • pixelkyMrzimor : 15695
 • pixelkyZmijozel : 12285
 • pixelkyNebelvír : 17305
 • pixelkyHavraspár : 17820
 • Stačí nám 600 bodů a jsme před Havraspárem! Takže šup, šup do práce!

   

  Komentáře

  Přidat komentář

  Přehled komentářů

  Vracení perel do jezera

  (Nikolas Brown, 12. 10. 2008 9:44)

  Přijdu do kumbálu, kde je spousta perel, tak je šechny naházím do batohu a vydám se k jezeru. Hůlkou si přivolám loďku a nasednu do ní. Po chvíli čekání se loďka rozpohybuje a míří doprostřed jezera, tam se zastaví. Chvíli přemýšlím ,jestli by nestačilo perly hodit jen tak do jezera, ale když už sem tady tak toho využiju ke koupaní. Sleču si svetr a tričko, na záda si dám batoh a skočím šipku do jezera.
  Potápím se a každou chvíli vyplavu abych se mohl nadechnout. Sem tam dám pod vodoi na nějákej kámen perlu, tak aby byla dobře vidět. Když mám hodotvo vlezu si zpátky do lodky a obleču se. PO chvíli už jdu do hradu.

  Báseň "Nikdy se nevzdávej!"

  (Missis Alexis Prisscilas, 12. 10. 2008 9:42)

  Nikdy se nevzdávej
  Ty jenom vyhrávej
  My první místo máme!
  My to dáme!

  My se nevzdáváme
  My se máme
  Každý den zamakáme!
  To se ale máme

  Nebelvír a Havraspár
  Bojují o pohár
  My nad vodou se držíme
  My se nikdy nepotopíme

  Koukej koukej koukej
  Jak si hloupej
  Nevidíš že vyhráváme
  Tak proč se snažíš
  My neprohrajeme
  My se nevzdáváme

  Tak ahoj Havraspáre
  My tě předběhneme
  Díky za první místo
  Dík za galantní gesto

  Vracení perel do jezera

  (Missis Alexis Prisscilas, 12. 10. 2008 9:34)

  Jdu do kumbálu.Najdu tam dva kýbly perel!Kochám se při pohledu na ně.Potom ty perly nasypu do velkého pytle a jdu k Jezeru.Zavolám si loďku a už pádluji.Perly rozhazuji různě.Modlím se aby je jezerní lidé našli.Pytel je ale pořád prázdný.Nakonec nechám pádlování a užívám si sluníčka.Perly samozřejmě taky pouštím do vody.Když už je to poslední perla vrátím se.Zjistím že jsem pryč byla 1 hodinu!!!A měla jsem tu být půlhodinky.No nevadí..

  Příprava učeben

  (Missis Alexis Prisscilas, 12. 10. 2008 9:28)

  Ráno vstanu.Vyčistím si zuby, obleču se a z komory vytáhnu pomůcky.Jdu do první učebny na kterou narazím.Vezmu vysavač a vyluxuji.Potom vezmu mop a kýbl.Namočím a vyždímám.Vytřu podlahu a popadnu hadříček.Utřu prach z katedry a smažu tabuli.Na katedře urovnám tužky a papíry.I v šuplíkách to urovnám.Nakonec učebnu vyzdobím hvězdičkami.Tak to udělám se všema učebnama.Projdu celou školu.Divím se že jsem ještě nepadla.Hned po uklízení padnu na postel a usnu na 3 hodiny!

  Výzdoba školních chodeb

  (Missis Alexis Prisscilas, 12. 10. 2008 9:20)

  Jdu na chodbu.Vezmu si koště a zametám.Prach nasypu do pytle.Vezmu mop a kýbl.Namočím vyždímám a vytřu.Namočím vyždímám a vytřu.Takhle to pokračuje dokud není chodba vytřená.Vezmu si to na stříkání a hadr.Postříkám obrazy, stolečky a poličky.Pak z nich setřu prach.Vezmu si žebřík a vymetu i pavučiny v rohu.Pak vezmu červenou barvu a straé noviny.Pomaluju zdi na červeno.Chodba jen svítí a leskne se.Na zdi nalepím lesklé hvězdičky.Když jsem spokojená tak uklidím stopy pomůcky a odejdu.