Jdi na obsah Jdi na menu
 


Za brigády mohu dávat rovnou 300 bodů a nemusí to být podle kvality.

Třídění fotek

Tak jsem nalezla kupu fotek a potřebovala bych je roztřídit podle stáří, ale není čas.

150 bodů

Úklid schodů do spol. místnosti

Tam jsem procházela do naší společenky a co nevidím, na schodech samí nepořádek. Co takhle to uklidit?

300bodů

Nástěnka Nebelvíru

Co takhle si vytvořit nástěnku? Vyfotit někoho a připíchnout to, napsat článeček a připíchnout a takové.

300 bodů

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Úklid schodů

(Nikolas Brown, 11. 10. 2008 21:12)

Vejdu do nebelvírské společenské místnosti a přečtu si oznámení na nístěnce o možnosti úklidu schodů. Chvíli přemýšlím a pak se rozhodnu pomoct. Nemám co dělat tak nebudu vejrat do prázdna.
Vběhnu do chlapeckých ložnic a vezmu si z mého "kouzelného" batohu mop a kýbl a jdu se podívat v jakým stavu schody jsou.
Když spatřím tu spoušť vzdychnu. Vytáhnu z kapsi hůlku a jedním pohybem odstraním všechny odpadky. Pak vezmu do ruky mop a schod po schodu se dopracuju až dolů. Uklidím věci do batohu a ještě vytáhnu svíčky. Ty pak jednotlivě umístím na schody. Usměju se a jdu si odpočinout ke krbu.

Úklid schodů do spol. místnosti

(Missis Alexis Prisscilas, 11. 10. 2008 13:28)

Jdu na schody do spol.místnosti.Vezmu si igelitku z komory a jdu zase na schody.Do igelitky dám všechny věci jako jsou kelímky, slupky od banánu a různé zbytky jídla.Když jsou čistý schody tak jdu do komory pro koště.Zametu na schodech a prach nasypu do takové černé velké igelitky.Pak vezmu mop a kýbl a vytřu schody.Když všechno uschne spokojeně vejdu do spol.místnosti.

Třídění fotek

(Missis Alexis Prisscilas, 11. 10. 2008 12:58)

Vejdu do místnosti Fotka.To bude dřina,pomyslím si.Najdu krabici s fotkama Hannah a poté najdu ve skříňce fotoalbum.Nejdřív utřu všechen prach ze starého ale vzácného a zlatého třpytivého alba.Potom fotky rozložím do kolečka okolo sebe.Všechny obrátím jako pexesa fotkou dolů.Dívám se na datumy.Od nejstaršího do nejnovějšího.U některých fotek se začnu smát.U těch starých se přímo rozplývám jaká byla Hannah malinká.Když je to hotové prohlížím si to snad další hodinu!Fotek je opravdu hodně.Ještě štěstí že to bylo akorát!A to je album 5 centimetrů tlusté!Prohlížím si střídavě roztomilou fotku kde je Hannah s rozkošnými copánky malá a fotku kde vypadá stejně jenže je už starší.Je to jako malé a velké dvojče.Krása.Jsem ráda že tuhle práci jsem vzala.Album podepíšu jako Hannah a poté napíšu na album ještě milý vzkaz.DOufám že ho Hannah dostane, pomyslím si a odejdu.